Topcon un JCB paziņo par sadarbību 3D rakšanas mašīnu opciju vadības jomā

03.09.2018

Topcon Positioning Group un JCB paziņo par sadarbību, kuras mērķis ir nodrošināt sistēmu Topcon X-53x, kas pēc pieslēgšanas tiek automātiski konfigurēta darbam, kā opciju jaunajiem JCB 220X kāpurķēžu ekskavatoriem, kas ir JCB kāpurķēžu mašīnu jaunās paaudzes pirmie modeļi globālajā būvniecības tirgū.

No rūpnīcas jaunie ekskavatori tiek piegādāti ar gatavu Topcon elektroinstalācijas opciju. Uzņēmumi sadarbojas ar savu izplatītāju plašo tīklu starpniecību, lai klientiem nodrošinātu tehnoloģijas un atbalstu visaugstākajā līmenī.

„Mēs ļoti priecājamies par iespēju iesaistīt savu vadošo mašīnu vadības tehnoloģiju un izplatītāju tīklu šajā unikālajā izdevībā sadarboties ar JCB pie izcila produkta, kuru viņi piedāvā tirgū,” pastāstīja Topcon Construction Business EMEA viceprezidents Ulriks Hermanskis (Ulrich Hermanski).

Sistēma Topcon X-53x ir paredzēta, lai nodrošinātu izlices, kāta un kausa nemainīgi precīzu izvietojumu. „Sistēma palielina sniegumu par 30 procentiem, salīdzinot ar mašīnām, kuras nav aprīkotas ar 3D sistēmu, un nodrošina pielāgojamu mašīnas vadības platformu turpmākajām projektu prasībām. Mēs ar lepnumu piedāvājam šo Topcon sistēmas opciju JCB mašīnu operatoriem,” teica Hermanskis.

Topcon pirmais savos GNSS instrumentos sāka izmantos Glonass satelītus