Topcon GT-500 motorizēta tahimetra īpašības

13.10.2018

Tahimetrs ar automātisko sekošanu motorizēts risinājums profesionālai izpētei. Šim izturīgajam un ūdensnecaurlaidīgajam tahimetram ir jaunākā TSshield® tehnoloģija uzlabotai drošībai un apkopei. Sistēmu var atjaunināt arī uz automātisko sekošanu, ja klients ir gatavs vēl vairāk nodoties robotizētai izmantošanai. Modeli GT-503M var izmantot vadīšanai tuneļos un periodiskai kontrolei.

TSshield® uzlabota drošība un apkope

Jaunais divu SIM karšu modulis nodrošina iespēju klientam ievietot savu datu SIM karti GT-503M tahimetrā, lai nodrošinātu tiešus sakarus ar MAGNET Enterprise. Uzstādītā telemātikas karte var nodrošināt sakarus ar TSshield® serveriem katru dienu, ar kuru palīdzību var pēc tam noskaidrot, vai tahimetram ir kādi kļūdu kodi, var apskatīt uzstādītās aparātprogrammatūras versiju, kā arī noteikt tahimetra ģeogrāfisko atrašanās vietu. Vadoties pēc šīs informācijas, tahimetram var nosūtīt paziņojumu vai sniegt padomu operatoram par iespējamo vai nepieciešamo turpmāko rīcību. Jaunais divu SIM karšu modulis nodrošina iespēju klientam ievietot savu datu SIM karti GT-503M tahimetrā, lai nodrošinātu sakarus ar darbu veikšanas vietu reālā laika režīmā.

Automātiskā fiksācija uz prizmu

Modelis GT-503M spēj atrast prizmu un nofiksēt to skatījuma laukā, atvieglojot operatora darbības, kas ir saistītas ar prizmas atrašanu. GT-503M nav nepieciešams fokusēt prizmas atrašanai.

Tiešās piedziņas motori ar ātrumu 85 grādi/sekundē.

Instrumenta tiešās piedziņas motoriem ir leņķiskais ātrums līdz pat 85 grādiem sekundē.

Ekskluzīvie LongLinkTM sakari 300 m

Ja ir pieslēgts ārējais datu kontrolieris, LonglinkTM nodrošina bezlicences sakarus.

Uzlabota leņķu precizitāte

Mūsu uzlabotā kodētāja tehnoloģija nodrošina savā klasē labāko 1 sek. leņķa precizitāti, turklāt nodrošina iespēju instrumentam pašam automātiski kalibrēt savu leņķu mērīšanas sistēmu.

Izturīga konstrukcija ar IP65 ūdensnecaurlaidības klasi

Pasargā no lietainiem laikapstākļiem, kā arī no putekļu iekļūšanas.

Ātrs un jaudīgs EDM

800 m bezprizmas attāluma mērīšanai tiek izmantota fāzes nobīdes EDM, kam ir mazāks staru kūļa platums, salīdzinot ar citiem bezprizmas instrumentiem šajā klasē. Attāluma mērījumus var veikt ar ātrumu 0,9 sek. precīzajā režīmā. Mērījumu algoritmi samazina troksni, kas ir raksturīgs bezprizmas mērījumiem, nodrošinot precīzu rezultātu lielākajai daļai virsmu lielā attālumā. Tas attiecas arī uz tumšām un slapjām virsmām, ko citi bezprizmas instrumenti nespēj paveikt. Mazākā staru kūļa dēļ GT-503M var izmērīt attālumu, piemēram, līdz žogam, kā arī caur žogu līdz jebkādiem objektiem, kas atrodas aiz tā.

Lāzera rādītājs (sarkans, koaksiāls)

Mūsu koaksiālais sarkanais lāzera rādītājs, izmantojot teleskopu, nodrošina mērījumus tumšā vidē, kā arī var palīdzēt attālinātajam mērstieņa operatoram, mērīt ierobežotā saules gaismā vai īsākos attālumos.

Sarkani un zaļi LED gaismas vadindikatori

Palīdz attālinātajam mērstieņa operatoram aptuveni atrast horizontālo līniju. Šī funkcija ir ļoti noderīga iezīmēšanas laikā, ja nepieciešams ātri atrast līniju, nesazinoties ar instrumenta operatoru, vai lai atrastu horizontālo leņķi (līniju), veicot izgriešanu šķērsošanas līnijai.

Viegli pieejama pieslēgvieta USB zibatmiņai un savienojamība

Tahimetrs GT-503M pasargā USB zibatmiņu no ūdens un putekļu iekļūšanas. Operators var netraucēti dažu sekunžu laikā importēt/eksportēt datus no biroja uz darbu veikšanas vietu. Instrumentam ir gan A veida, gan B veida USB, kas nodrošina vienkāršu savienojamību ar datoru. Ierīcei ir arī RS-232 savienotājs, lai varētu izveidot savienojumu ar tādiem datu kolektoriem, kam nav Bluetooth, vai lai pārraidītu datus uz datoru.

Saules gaismā nolasāms 4,3 collu grafiskais krāsu TFT WVGA displejs

Modelim GT-503M ir skārienekrāns TFT WVGA, kas ir labi nolasāms dažādos apgaismojuma apstākļos

Ātri un vienkārši lietojamais aktivizācijas taustiņš

Tas atrodas tahimetra labajā pusē. Instrumenta operators var ātri un vienkārši uzņemt mērījumus, skatoties caur teleskopu.

Topcon pirmais izveidoja RTKS sistēmu bez kabeļiem - HiPer Lite