Topcon Agriculture un Raven paziņo par partnerību API jomā

18.09.2018

TURĪNĀ, Itālijā – 2018. gada 6. septembrī – Topcon Agriculture un Raven Industries, abi precīzās lauksaimniecības tirgus līderi, šodien paziņoja par licencēšanas līguma noslēgšanu par Slingshot lietotņu programmēšanas saskarnes (API) lietošanu dažādās Topcon Agriculture programmatūras platformās. Slingshot API ir programmatūra-programmatūra tipa saskarne, kas ir izstrādāta, lai palīdzētu gala lietotājam, sniedzot vienkāršu un vienotu veidu datu apmaiņai starp programmatūras sistēmām.

Ar Slingshot API palīdzību Topcon Agriculture var īstenot datu apmaiņu ar bezvadu savienojuma starpniecību ar savietojamu Raven aparatūru, kā arī piedāvāt saviem klientiem vienotu sava risinājuma integrēšanu. Turklāt klienti var piekļūt nepieciešamajiem rīkiem un datiem, izmantojot Slingshot API.

„Topcon Agriculture stratēģija, ņemot vērā tās saikni ar mūsu jauno digitālo risinājumu Topcon Agriculture Platform (TAP), ir vērsta uz partnerattiecībām, savienojamību un sadarbību. Šīs partnerattiecības ar Raven ideāli iemieso šo filozofiju. Tā demonstrē, ka divi uzņēmumi, kas konkurē vienā jomā, spēj sadarboties, lai sniegtu ražotājam, izplatītājam un OEM papildu vērtību,” norāda Topcon Agricuture Pārdošanas un mārketinga viceprezidents Baiens Sorbe (Brian Sorbe).

“Mēs esam patīkami satraukti par Topcon Agriculture pievienošanu mūsu augošajai Slingshot partneru ekosistēmai,” atzīst Slingshot Pakalpojumu un loģistikas direktors Pols Velbigs (Paul Welbig). “Mums ir kopīga nākotnes vīzija atvieglot klientiem datu apmaiņu platformu starpā, un šis darījums ir lielisks piemērs šīs vīzijas īstenošanai praksē.”

Par Raven Industries, Inc.
Raven Industries (NASDAQ: RAVN) darbība ir veltīta inovatīvu un augstvērtīgu produktu un risinājumu sniegšanai, kas palīdz risināt sarežģītas problēmas visā pasaulē. Raven ir precīzās lauksaimniecības, augstvērtīga snieguma specializēto plēvju un par gaisu vieglāku tehnoloģiju līderis. Kopš 1956. gada Raven ir projektējis, saražojis un piegādājis alternatīvus risinājumus, iegūstot reputāciju kā uzņēmums, kas piedāvā inovācijas, produktu kvalitāti, augstvērtīgu sniegumu un nepārspējamu servisu.

Par Topcon Agriculture Group
Topcon Agriculture Group ir Topcon Positioning Group nodaļa, kuras galvenā mītne atrodas Livermorā, Kalifornijā, ASV. Topcon Agriculture Group globālā galvenā mītne atrodas Turīnā, Itālijā, bet Ziemeļamerikas reģionālā galvenā mītne atrodas Fortatkinsonā, Viskonsīnā. Topcon Agriculture Group piedāvā mūsdienīgus ar Lietu internetu saistītus lauku un saimniecību pārvaldības risinājumus pēcpārdošanas tirgum un OEM klientiem lauksaimniecības nozarē, integrējot augstas precizitātes aparatūru, programmatūru un datus, nodrošinot efektivitāti un veicinot produktivitāti katrā lauksaimniecības darbību fāzē. Topcon Agriculture Group zīmoli ir Topcon, Digi-Star, RDS Technology un NORAC. Topcon Corporation, kas dibināta 1932. gadā, akcijas kotējas Tokijas akciju biržā (7732).

Topcon pirmais izveidoja satelītu vadītu 3D mašīnkontroles sistēmu