Magnet Field 5 programmatūras atjauninājums

23.08.2018

Topcon laiž klajā MAGNET programmatūras jaunu versiju, kas nodrošina optimizētu darbplūsmu

Positioning Group paziņo par programmatūras risinājumu kompleksa — MAGNET® 5 jaunākās versijas laišanu klajā. Papildus jaunajām funkcijām šajā versijā ir iekļauti atjauninājumi lietotnēm MAGNET Field, Office un Enterprise, kas ir paredzētas uzlabotai veiktspējai, trešo pušu integrācijai, kā arī projektēšanas un pārraudzības iespējai.

Šis atjauninājums ietver jaunu funkcionalitāti, kas paplašina iespējas. „Ar MAGNET 5 mēs koncentrējāmies uz svarīgākajiem uzlabojumiem, kas mērniecības un būvniecības profesionāļiem sniedz lielāku kontroli pār veicamajiem darbiem,” pastāstīja programmatūras produktu pārvaldības nodaļas vadītājs Deivids Āls (David Ahl).

MAGNET Field operatori tagad var ietaupīt laiku, pārslēdzoties starp ekrāniem, pateicoties jaunajām, pielāgojamajām displeja opcijām. Lietotāji var vienkārši atlasīt un iezīmēt virsmas, veikt izpētes sesijas tieši no kartes. Ekrānā ir ietverta arī konfigurējama izlases rīku josla un papildus pielāgojamas datu etiķetes. Turklāt operatori var apskatīt GNSS statusu, kad kontrolleris ir pieslēgts pie tahimetra hibrīdrežīmā, un parādīt iznesumus kā vizuālo atsauci ceļu un līniju nospraušanas laikā.

MAGNET Field uzlabojumi ietver arī jaunas vertikālās būvniecības iespējas, tostarp bezreflektora izkārtojumu ēkā.

MAGNET sistēma jau sen atbalsta trešo pušu būvniecības un izpētes failu tipus visā programmatūras komplektā, un tagad šis atjauninājums ietver vēl lielāku integrāciju, tostarp filtrēšanas un rediģēšanas iespējas, lai varētu nosūtīt Autodesk un Bentley projektēšanas failus uz biroju vai tieši uz lauka programmatūru,” pastāstīja Āls.

MAGNET Enterprise atjauninājumi ietver jaunu mākoņa pieslēgumu programmām Autodesk BIM 360 un Bentley ProjectWise, kā arī neierobežotu projektu failu krātuvi.

MAGNET Enterprise ir „sasaistošais posms” MAGNET sistēmā, kas darbojas kā mākonī bāzēts ārējais centrmezgls. Jaunā, uzlabotā savienojamība atvieglo sākotnējo datu bāzi, lai nodrošinātu netraucētus sakarus un failu pārsūtīšanu starp biroja darbiniekiem, komandām objektos un vadītājiem privātā, drošā uzņēmuma kontā,” pastāstīja Āls.

MAGNET Office papildinājumi tika veidoti, koncentrējoties uz būvnieku vajadzībām, tajos ir ietvertas jaunas un uzlabotas koridora funkcionalitātes mašīnu vadības failu sagatavošanai, Mass Haul lietotnes uzlabojumi un BIM integrācija infrastruktūras funkcijām tieši modulī.

Āls pastāstīja, ka mašīnu vadības failu sagatavošana tagad ir daudz efektīvāka, pateicoties unikālajai „ceļu zonu” funkcionalitātei. Vienai zonai veiktās izmaiņas nekavējoties tiek piemērotas pārējām zonām. Rezultātā tiek nodrošināta vienkāršota projektēšana ar nepieciešamo šablonu mazāku skaitu un būtiski samazinātu laika patēriņu rasējumu gatavošanai. Šī iespēja tika veidota, pamatojoties uz tiešo atgriezenisko saikni, kas tika saņemta no ģenerāluzņēmējiem, kuri meklēja veidus, kā paātrināt mašīnu vadības konstruktīvā modeļa izveides procesu.

„Papildus tam zemes darbu projektus var optimizēt, samazinot atkritumu daudzumu un paaugstinot produktivitāti, izmantojot jaunās plānošanas un pārraudzības funkcionalitātes Mass Haul programmatūras ietvaros. Nozarē vadošās Topcon DynaRoad programmatūras plānošanas un pārraudzības funkcijas ir iekļautas mūsu MAGNET Office Mass Haul risinājumā.

MAGNET Office tagad piedāvā iebūvētas virtuālās projektēšanas funkcijas, kas atvieglo 3D modeļu vizualizāciju, sadarbību un apkopošanu. Mērnieki un inženieri var vizualizēt izpētes datus un īstenot tos dzīvē,” pastāstīja Āls.

 

2009. gadā Topcon un Sokkia apvienojās