Vairāk iespēju mazākā korpusā!
Topcon HiPer VR ir kompakts, viegls un aprīkots ar visām jaunākajām GNSS tehnoloģijām. Tā mazais korpuss ir izstrādāts no augstvērtīgiem materiāliem, kas spēj izturēt vissliktākos laikapstākļus, kā arī darba laikā pasargāt no nejaušiem triecieniem. Izmantojot Topcon jaunākās tehnoloģijas ar Universālajiem sekošanas kanāliem (USK), HiPer VR automātiski spēj uztvert visus pieejamos satelītu signālus – gan esošos, gan nākotnē paredzētos - Galileo, BeiDou. Kas ir Universālie sekošanas kanāli jeb USK? USK ir Topcon izstrādāta tehnoloģija, kurā ar katru uztvērēja kanālu var saņemt jebkuru ienākošo GNSS signālu. Tā ir visefektīvākā izsekošanas metode, kas ļauj līdz pat 60% vairāk uztvert satelītu signālus, izmantojot tādu pašu kanālu skaitu.
HiPer VR ir aprīkots ar 9 asu slīpuma kompensāciju -TILTTM (Topcon Intergrated Leveling Technology) un ļoti kompakto 3 asu eKompasu. Ar šo tehnoloģiju ir iespējams kompensēt līdz 15° no vertikāla stāvokļa ārpus līmeņa veiktiem mērījumiem.
Topcon GNSS uztvērējs ir lielisks risinājums visdažādākajiem darbiem - statiskiem vai kinemātiskiem pēcapstrādes mērījumiem kā arī tīkla RTK darbiem apvienojumā ar 4G/LTE modema kontrolieri (Topcon FC-5000). HiPer VR ir iespējams iegādāties ar UHF radio modemu, kā arī tas ir lieliski piemērots Topcon izstrādātajai Hibrīda pozicionēšanai sava kompaktā izmēra dēļ.
Somijas Nacionālā Zemes pārvalde (NZP) izvēlas Topcon HiPer VR
Pagājušā gada beigās NZP bija nepieciešams izlemt vai turpināt sadarbību ar „Topcon” vai veidot jaunu iepirkuma konkursu 2020. – 2024. gadam. Tā kā parasti iepirkuma konkursa procedūra ilgst aptuveni 18 mēnešus, vispirms NZP nolēma salīdzināt visus šobrīd Somijas tirgū pieejamos GNSS uztvērējus reālos apstākļos, lai noteiktu, kurš ir visefektīvākais. Pārbaudēs salīdzināja astoņus dažādus uztvērējus, tostarp Topcon HiPer HR un Topcon HiPer VR. Uztvērējus novēroja vienā no NZP testēšanas vietām Kuusijarvi, Vantajā, kur esošais apvidus atbilst apstākļiem kādos NZP visbiežāk nākas strādāt: ar blīvi augošiem, augstiem mūžzaļiem kokiem. Pārbaudēs tika iesaistīti visi uztvērēji vienā un tajā pašā vietā, un salīdzināts cik daudz precīzu un cik daudz kļūdainu datu katrs uztvērējs ieguva 20 minūšu laikā. Tas tika atkārtots 10 dažādās vietās, un visi iegūtie dati tika reģistrēti un salīdzināti.
Pēc rezultātu apkopošanas, NZP apstiprināja, ka HiPer VR ir labākais šajā grupā uzreiz aiz sevis atstājot Topcon HiPer HR.
Vairāk lasi šeit. (Raksts angļu valodā)